Recht uit het hart van de Andes - Finca Churupampa

Recht uit het hart van de Andes - Finca Churupampa

Ontdek onze bijzondere koffie van februari uit Peru – een ware traktatie! Met rijke tonen van chocolade, honing, aardbei en frisse peer, is deze koffie een genot voor elk moment van de dag. Perfect als espresso of lungo, maar ook heerlijk in een cappuccino of als filterkoffie. 

Maak kennis met Finca Churupampa, een uitzonderlijke koffie die recht uit het hart van de Andes komt. Gemaakt door de gepassioneerde boeren Santos Marrufo en Luciano Pérez, brengt hun gezamenlijk microlot ‘Rumi’ niet alleen een verfijnde smaak, maar ook een verhaal van hard werken, toewijding en liefde voor het land. 

Het Rumi Lot is een gewassen koffie met een gemiddelde fermentatietijd van 20 uur. De koffiebessen brengen een fruitige smaak met zich mee die je zintuigen zal prikkelen. Elke boon wordt met zorg 100% schaduwgedroogd in een zonnedroger, wat de kwaliteit en smaak verder perfectioneert.

Lees meer over het verhaal van Santor Marrufo en Luciano Pérez of bestel deze koffie direct. Slechts beperkt verkrijgbaar!